כבר לא צעיר כמו פעם

165660806הגוף, כמו כל דבר חי, מתעייף עם הזמן ויכולותיו השונות פוחתות בהדרגה. היכולת לנוע בחופשיות במרחב, לעכל מזון, להתמודד עם מצבי לחץ, להחלים ממחלות פוחתת.
בגיל השלישי לעתים יש כאבי גב ומפרקים, מגבלות תנועה במפרקים, קושי בשינה, עייפות, תחושת קור, בעיות בסירקולציית הדם, נימול, עקצוץ, צרבות ובעיות עיכול, ליחה, בעיות נשימה ועוד.
הסיבה לכך היא בעיקר זרימה לקויה של דם וחומרים חיוניים לרקמות השונות בגוף, כלומר למפרקים, לאיברים, לשרירים ועוד. עם הזמן הגוף "מתאקלם" ונכנס לסטטוס קוו של זרימה לקויה מה שמביא לכאבים כרוניים, נטייה לכאב אקוטי (אולי גב שנתפס) קושי בתנועה (בעיקר בבוקר) ותחושה כללית של "הגוף לא מרגיש טוב"

טיפול ברפואה סינית מסורתית מסייע לגוף לחדש ולחזק את זרימת הדם בגוף ובעיקר (אך לא רק) לפריפריה. העברת הגוף ממצב של "סטטוס קוו" של זרימה לקויה למצב בו הגוף מתחיל להחלים ומשפר את הזרימה שלו. כאבים, קור, נימול וניתוחים מיותרים יכולים להימנע.
עם זרימה יעילה יותר מערכת החיסון יכולה לעבוד טוב יותר, פסולת המצטברת במפרקים יכולה סוף סוף להתפנות וחומרים חיוניים יכולים להזין את הרקמות.
במיוחד בקרב הגיל השלישי התחושה היא כאילו הגוף התעורר משינה עמוקה וניתן להרגיש בהבדל כבר בטיפול הראשון.

אחת ההנאות העיקריות שלי בעבודה היא לטפל בגיל השלישי, לצפות איך תו"כ טיפולים חלה הטבה ניכרת בכאבים ויכולת התנועה של המטופלים ולאפשר לגוף של אותם מטופלים להתחיל תהליך של החלמה וחיזוק.
אני מזמין אתכם לבוא לטיפול ניסיון ופשוט להרגיש טוב יותר.