הגוף הוא מכונה חכמה המרפאת את עצמה

howbodyrebuilds

מאת בן ברילר

כולנו יודעים שלגוף יכולות ריפוי עצמי מרשימות, כולנו נחתכנו וראינו את הדם נקרש ואת הגוף מעלים את הפצע לחלוטין (או במקרים מסוימים משאיר צלקת), נשרפנו בשמש לאחר יום שלם ללא הגנה והבחנו איך תחושת החום הלא נעימה הזו נעלמת תוך יום-מספר ימים, נקענו את הקרסול\שברנו את היד וצפינו ביכולת שיקום מרשימה של הגוף שלנו עד שהכאב נעלם ויכולת התנועה חוזרת לעצמה.

במקרים מיוחדים אפילו צפינו מהצד ברמיסייה מוחלטת של גידול ממאיר, מה שהרפואה קוראת לו "נס רפואי", לשמחתנו, יש גם מקרים כאלה.

חשוב להבין שהגוף מובנה להישרדות, והוא יסבול "בשקט" כל סוג של סבל (כאבים, חוסר שינה, מוגבלויות תנועה..) כל עוד האיברים הפנימיים לא נפגעים ומביאים למצב סכנת חיים, הגוף מבחינתו מתעלם ועיוור לאותם אזורים "מטרידים" שגורמים לנו לרמת חיים ירודה וסבל רב. כולנו במשך השנים צוברים פגיעות המשבשות את איכות החיים שלנו אך לא מסכנות אותנו במוות (כאבים שונים בגוף, מוגבלות תנועה, עייפות, מחלות שונות ועוד…) הגוף מגיע לשיווי משקל בו הוא מנסה להתעלם מהפגיעה ולהמשיך לשרוד בשקט, כמעט שום מאמץ מצידו לא נעשה בכדי לתקן את אותה פגיעה מאחר וזאת לא "רצינית" מספיק כדי להעסיק אותו, אבל אנחנו בזמן הזה סובלים מכל מיני מחלות ופגיעות מטרידות המשפיעות רבות על איכות החיים שלנו.

טיפול ברפואה סינית הוא דרך מצוינת להזכיר לגוף להתייחס ולהגיע לאותם מקומות נשכחים בגוף, אשר אותם הוא העדיף להזניח בזמן האחרון.
מטופלים שלי מעידים שבמהלך הטיפול הם חווים הקלה משמעותית בכאב וזאת נשארת איתם גם כשחוזרים הביתה. יתרה מכך, רבות מדווחים לי שלאחר הטיפול הם מרגישים תחושת חיות במקומות שונים בגוף אשר שחכו שקיימים בכלל.
זה לא נסים ולא קסמים אני מסביר, פשוט בעקבות הטיפול ועם הכוונה מצידי הגוף שלכם "החליט" לקפוץ לבקר באותם אזורים פגועים אשר הזניח כל כך הרבה זמן, ולנצל את המתנה הגדולה הזו שיש לו ולרפא את עצמו.

אני מזמין אתכם לבוא למרפאה לרפואה סינית מסורתית, לקבל טיפול ברפואה סינית ולהרגיש טוב יותר כבר בטיפול הראשון.